Firma Top Fence to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo trudniące się produkcją, sprzedażą oraz montażem ogrodzeń. Prowadzimy działalność od 2008 roku i stale kładziemy nacisk na jakość wykonywanych usług oraz współpracę z dobrymi i sprawdzonymi dostawcami.  Dzięki szerokiej ofercie produktów i usług dostarczamy kompletne rozwiązania dla domu oraz przemysłu.
W naszej ofercie znajdują się siatki i panele ogrodzeniowe, bramy, furtki, stalowe elementy kute,  automatyka do bram oraz nowoczesne, systemowe ogrodzenia frontowe czołowych producentów takich jak BETAFENCE, WIŚNIOWSKI, PLAST-MET, KONSPORT oraz FENZ.

Hurtownia ogrodzeniowa Top Fence profesjonalny montaż ogrodzeń oraz napędów do bram. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży produktów włoskiej firmy BFT, producenta automatyki do bram.
Zdobyte doświadczenie umożliwia nam podejmowanie się wymagających realizacji, a naszym klientom daje gwarancje profesjonalnego wykonania usługi.
Liczne realizacje wykonane na terenie całego kraju dają obraz możliwości oraz zakresu działania firmy.

Chcąc sprostać najbardziej wymagającym klientom TOP FENCE stawia na stałą kadrę produkcyjną oraz zarządzającą, która doskonale rozumie i realizuje założone cele. Stale koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klientów.

 

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży

betafence
bft
fenz
konsport
plastmet
wisniowski

 

 

Wizja firmy

 

Dlaczego warto nam zaufać

 

Zaufali nam

abcapartamenty
amwin
arsmedical
centrum
coffed
copy-system
credo
dino
budimex
duze_308959
esc_mls2
firm_230360_21f133_big
gmianszydlowo
gwda
karpol
mawilux
miasto-pila
molewski
mosir-pila-logo
mtm-logo
omegaapartamenty-logo
pbr
pil-bulding
przemgri
pzzwalcz
sezup-clima_logo
skanska-logo
sucharski
sztuka
topi
zaklady miesne hs

Szanowni klienci

W dniach 19.02 – 24.02.2024 Hurtownia TOP FENCE będzie nieczynna.
Zapraszamy ponownie 26.02.2024