Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aluminiowe zadaszenia tarasu, w szerokiej gamie modeli, dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pergole zewnętrzne stanowią naturalne przedłużenie każdego domu. Nie tylko kreują dodatkową przestrzeń wypoczynkową, tworząc przy tym atmosferę prywatności i przytulności, ale też chronią przed wiatrem, deszczem oraz słońcem i nadmierną temperaturą. Pergola pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną strefę relaksu, a dodatkowe opcje wyposażenia takie jak: oświetlenie, zaawansowany system przeszkleń czy promienniki ciepła dadzą Ci możliwość korzystania z tarasu niemalże przez cały rok niezależnie od pogody.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania stanowią dla nas priorytet, dlatego wszystkie prezentowane produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i aprobaty techniczne.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, ale też do Klientów komercyjnych. Proponowane przez nas zadaszenia doskonale sprawdzą się w ogródkach restauracyjnych, w hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej tym samym zwiększając ich przestrzeń użytkową oraz nadając prestiżowy wygląd i tworząc intymną atmosferę zachęcającą do spędzania czasu w Państwa obiektach, nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Wyróżniamy następujące rodzaje zadaszeń:

 

Rodzaje zadaszeń otwieranych:

Pergole z obracanymi aluminiowymi piórami, to tak zwane zadaszenia tarasowe lamelowe. Sterowanie dachem odbywa się automatycznie w zakresie od 0 do 135 stopni. Całość po zamknięciu tworzy solidne odporne na warunki atmosferyczne zadaszenie. Konstrukcja ta jest wytrzymała na duży napór wiatru i obciążenia śniegiem. Woda opadowa odprowadzona jest zintegrowanymi ukrytymi rynnami. Zadaszenia te charakteryzują się kubicznymi formami oraz dostępnością w rozmaitej modnej kolorystyce. Opcjonalnie posiadają oświetlenie LED w lamelach lub konstrukcji, a także oferują szeroką gamę zabudowy bocznych ścian.

 

 

Modele zadaszeń lamelowych:

 

Technic Pro Technic New Essential

 

Zintegrowany i nowoczesny system odprowadzenia wody:

 

 

 

 

 

 

Pergole ogrodowe z dachem z trójwarstwowej tkaniny to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących ochrony przed deszczem, nagrzewaniem i promieniami UV. Konstrukcja nośna, wykonana z aluminium, zapewnia stabilność, a składany materiałowy dach pełen komfort użytkowania. Zadaszenia występują w wielu wariantach wykonania. Od dachów ze skosem do całkowicie płaskich z przemyślanym sposobem odprowadzania wody deszczowej. Większość pergoli tkaninowych może być dostosowana do montażu ścian, oświetlenia i promienników ciepła.

 

Modele zadaszeń tkaninowych: 

 

Cubic Elegancy Flat
 

 

Light

 

 

Simple

 

 

Wawe

 

 

Loft

 

 

Tarasola Fix cechuje się stałym, wykonanym z poliwęglanu dachem. To zadaszenie nie tylko skutecznie chroni taras przed warunkami atmosferycznymi, ale jednocześnie sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza, optycznie powiększona i nabiera bardziej otwartego charakteru. Cechą charakterystyczna konstrukcji wykonanej z poliwęglanu jest wysoka przepuszczalność światła, termoizolacyjność oraz ochrona przed promieniowaniem UV. Dzięki możliwości personalizacji i dekoracji Tarasola Fix staje się kompletnym produktem dopasowanym do indywidualnych potrzeb klienta i estetyki przestrzeni.

 

Tarasola FIX

 

Opcje dodatkowe:

 

Rolety ZIP

 

Przeszklenia

 

Shuttersy

 

 

Promiennik ciepła System audio Czujniki pogodowe Sterowanie

 

 

OŚWIETLENIE